Haber

“Twitter CEO’luğundan istifa etmeli miyim?” Anketi yapan Elon Musk sonuçların ardından ilk kez konuştu! Karar şaşırtacak

Elon Musk, Pazar heyecan yılında CEO görevinden istifa edip etmeyeceği konusunda bir anket başlattı ve sonucu kabul edeceğini açıkladı. Musk’ın yaptığı ankette 17 milyon 500 bini aşkın kişi oy kullanırken, ankete katılanların yüzde 57,5’i Musk’ın platformun CEO’luğundan istifa etmesini istedi. Bunun ardından platformun yeni patronundan bir açıklama geldi.

“BULDUĞUM ZAMAN BİRİNİ BIRAKACAĞIM”

Musk, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Bu işi üstlenecek kadar aptal birini bulur bulmaz CEO’luktan istifa edeceğim! Bundan sonra sadece yazılım ve sunucu gruplarını yöneteceğim.”

YÜZDE 57,5 ​​GÖREVİ DURDURMAYI İSTEDİ

Elon Musk Twitter kullanıcıları tarafından yapılan anket sonucunda katılımcıların yüzde 57,5’i platformun CEO’luğu görevinden ayrılmasını istedi. Ankete yaklaşık 17,5 milyon kişinin katıldığı belirtildi.

SONUCU TAKİP ETME SÖZÜ VERDİ

122 milyon takipçisi ile anket yapan Musk, çıkan sonuca uyacağının sözünü verdi. Tesla ve SpaceX’in CEO’su, 44 milyar dolara satın aldığı Twitter’daki yönetim sürecinde birçok tepkiyle karşılaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu