Haber

İlk madalya atletizm yarışlarından geldi

Bursa’da düzenlenen U16 Atletizm Türkiye Şampiyonası’nın ilk gün yarışlarında Aşkaleli sporcular ilk madalyalarını kazandı.

Aşkale Belediyesi Bursa’da düzenlenen U16 Atletizm Türkiye Şampiyonası’nda SporAtletizm takımının ilk gün yarışlarında sporcular kendi derecelerini eşitlerken, Atalay Karakaş da değerli bir başarı göstererek Türkiye 5.’si oldu.

Konuyla ilgili açıklama yapan Teknik Direktör Elif Eyüp, “Aşkale Belediyesi Spor Kulübü olarak Atletizm alanında başlattığımız çalışmalar sonucunda buralara kadar geldik ve Türkiye şampiyonasına katıldık. Bu süreçte desteklerini esirgemeyen Aşkale Belediye Başkanımız Dr. Ahmet Yaptırmış’a ve Kulüp Başkanı Sinan Boyacı’ya teşekkür ederiz.”

Atletizm takımını Türkiye şampiyonasında yalnız bırakmayan lider Sinan Boyacı yaptığı konuşmada, “İlk kez bu kadar üst düzey bir yarışa katıldık, sporcularımız gibi heyecanlandık. İlk gün heyecanımızı büyük ölçüde artırdı.Başkan Dr.Ahmet Yaptırmış Antrenör Elif Eyüp’e teşekkür ederek bizleri gururlandıran sporcularıma başarılar diledi.- ERZURUM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu